Blog, Mintys apie šeimą:

Naujieji metai

Vyras dirbo. Aš rašiau blog’ą. Vaikas miegojo, vis pabusdamas nuo fejerverkų.

Taip sakant – kas sau.

Likus 5 min. iki vidurnakčio parašiau vyrui žinutę. Ar ateina. Toks buvo mūsų susitarimas. 12- sutikti visiems trims kartu. Ir iškart rezgu planą B. Nes kaip būna su tais susitarimais – ima ir negrįžta, o aš tada – ką?

Taigi mano planas – prisiglausti prie sūnelio ir dvylika sutikti kartu, aplink šaudant fejerverkams. Ir taip laukti tėčio.

Be dviejų dvylika uždusęs atlekia vyras. O, kaip smagu! Visi kartu sutiksime Naujus metus! Nestandartiškai, bet kartu.

Greitai gulam į lovą! Organizuoju familiją :). Nes mažasis jau verkia, tuoj dvylika, reikia greičiau spaustis visiems kartu!

Vyras greit įsiropsčia į lovą, aš maitinu sūnelį. Vyras apkabinęs mane ir laiko mažiuko rankytę. Girdisi raminamas pieno rijimo garsas. Mažiukas mūsų. O jau tos rankytės. Vis bando glostinėti kitą krūtį, kaklą, galiausiai įsikerta į tėčio ranką ir taip nurimsta.

Čia naminiai fejerverkai yra uždrausti. Dėl saugumo. Manau taip turėtų ir pas mus būti. Jei dar nėra – gal kažką praleidau.

Pas mus kambary du stoglangiai ir du didesni langai, į priešingas puses. Kadangi gulim lovoj, jau susitaikiau, kad šiuos Naujus metus nematysim fejerverkų. Kaip kad pernai pavyko – vaikui miegant.

Nes jų – nelegalių – ir šiaip nedaug. Plius matom tik dangų pro vieną stoglangį. Ir staiga vienas fejerverkas, po to kitas – tiesiai virš mūsų stoglangio!!!

-Žiūrėėėėėk!!! – sakau ir vis kumščiuoju vyrą, kad spėtų pamatyti.

Vienu momentu gulim visi trys, sūnelis toliau pienuką geria. O mudu spoksom į fejerverkus. Įvairiaspalvius. Pro stoglangį.

– Neįtikėtina. Tai Dievo dovana mums. Naujų metų proga,- su dėkingumu sakau vyrui. – Ačiū Tau, Dieve. Už viską, ką davei šiais metais. Ir už šią gražią dovaną paskutinėm Naujųjų metų akimirkom.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s